Advocaat (aankomend partner) – boutique firm

Advocaat (aankomend partner) – boutique firm

Onze opdrachtgever

Onze opdrachtgever is een boutique kantoor met een focus op het commercieel contractenrecht en IE-recht in het zuiden van het land. Het kantoor staat bekend om haar verfrissende, ondernemende en persoonlijke aanpak en een groeiende praktijk.

Vanwege de continue groei van de praktijk is het kantoor momenteel op zoek naar een advocaat-medewerker die zich bij het kantoor zal aansluiten.

De positie

In deze rol werk je zelfstandig in bestaande en nieuwe dossiers van kantoor, maar is er daarnaast ook alle ruimte om een eigen praktijk op- en/of uit te bouwen. De focus van de werkzaamheden zal liggen op het commercieel contractenrecht binnen een IE-rechtelijke setting.

Het profiel

Spreekt een verfrissende, persoonlijke en ondernemende manier van werken jou aan en ben je toe aan meer ondernemerschap en/of werken in een kleinere setting met een betere work/life-balance zonder in te boeten aan kwaliteit? Heb jij ervaring met commerciële contracten en ervaring of affiniteit met het IE-recht dan lijkt jouw profiel aan te sluiten bij de positie binnen dit kantoor!

Het aanbod

Zelfstandige rol, met mogelijkheid om verder te ontwikkelen en te groeien. Zowel inhoudelijk als persoonlijk. Ruimte om eigen praktijk in te brengen, maar geen noodzaak.

Mocht de positie je aanspreken, wil je meer informatie of solliciteren neem dan contact op met Judith van Haersma Buma of Friso van Deursen. Discretie is gegarandeerd.

Geen reactie's

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.

Contact

Hielke Bruin

Consultant (Partner)

+31 6 41 69 28 68
bruin@voxius.nl
LinkedIn

Harm Cammel

Consultant (Partner)

+31 6 22 90 61 08
cammel@voxius.nl
LinkedIn

Friso van Deursen

Consultant (Partner)

+31 6 54 72 63 06
vandeursen@voxius.nl
LinkedIn

Remco Feuth

Consultant

+31 6 41 52 26 55
feuth@voxius.nl
LinkedIn

Regien Haarbosch

Consultant

+31 6 55 34 88 32
haarbosch@voxius.nl
LinkedIn

Christine de Klein-Hagens

Consultant

+31 6 14 10 59 56
hagens@voxius.nl
LinkedIn

Judith van Haersma Buma

Consultant (Partner)

+31 6 41 90 85 17
vanhaersmabuma@voxius.nl
LinkedIn

Peter Milders

Consultant (Partner)

+31 6 43 15 34 87
milders@voxius.nl
LinkedIn

Terry Verheij

Consultant (Partner)

+31 6 48 47 50 57
verheij@voxius.nl
LinkedIn