Interim Jurist Franchise & Vastgoed

Interim Jurist Franchise & Vastgoed

Voor een van onze opdrachtgevers in de retailsector zijn wij met spoed op zoek naar een interim jurist met ervaring op het gebied van franchise en vastgoed (huurrecht). Ben jij een zelfstandig gevestigd jurist of advocaat met kennis van voornoemde rechtsgebieden, bij voorkeur gecombineerd met ervaring in de retailsector en ben jij praktisch ingesteld? Ben jij per direct beschikbaar voor 3-4 dagen per week (deels op kantoor, deels vanuit huis) gedurende een periode van 3 maanden met optie tot verlenging?

Neem dan snel contact op met Judith van Haersma Buma (vanhaersmabuma@voxius.nl of +31641908517) voor meer informatie.

Geen reactie's

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.

Contact

Hielke Bruin

Consultant (Partner)

+31 6 41 69 28 68
bruin@voxius.nl
LinkedIn

Harm Cammel

Consultant (Partner)

+31 6 22 90 61 08
cammel@voxius.nl
LinkedIn

Friso van Deursen

Consultant (Partner)

+31 6 54 72 63 06
vandeursen@voxius.nl
LinkedIn

Remco Feuth

Consultant

+31 6 41 52 26 55
feuth@voxius.nl
LinkedIn

Regien Haarbosch

Consultant

+31 6 55 34 88 32
haarbosch@voxius.nl
LinkedIn

Christine de Klein-Hagens

Consultant

+31 6 14 10 59 56
hagens@voxius.nl
LinkedIn

Judith van Haersma Buma

Consultant (Partner)

+31 6 41 90 85 17
vanhaersmabuma@voxius.nl
LinkedIn

Peter Milders

Consultant (Partner)

+31 6 43 15 34 87
milders@voxius.nl
LinkedIn

Terry Verheij

Consultant (Partner)

+31 6 48 47 50 57
verheij@voxius.nl
LinkedIn