Interim Compliance Officer

Interim Compliance Officer

Voor een internationaal opererende opdrachtgever zijn wij op zoek naar een zelfstandige werkende interim compliance officer met kennis van anti-bribery, anti-corruption, trade compliance. Kennis van privacy (GDPR) is eveneens gewenst, niet vereist. De opdracht start per januari voor 4 a 5 dagen per week. Het takenpakket omvat -naast genoemde expertise- ook enig administratief werk (bijv. DD, checken sanctielijsten).

Voor vragen over deze vacature kun je contact opnemen per mail met Regien Haarbosch of via telefoon (+31 85 488 00 00).

Geen reactie's

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.

Contact

Hielke Bruin

Consultant (Partner)

+31 6 41 69 28 68
bruin@voxius.nl
LinkedIn

Harm Cammel

Consultant (Partner)

+31 6 22 90 61 08
cammel@voxius.nl
LinkedIn

Friso van Deursen

Consultant (Partner)

+31 6 54 72 63 06
vandeursen@voxius.nl
LinkedIn

Remco Feuth

Consultant

+31 6 41 52 26 55
feuth@voxius.nl
LinkedIn

Regien Haarbosch

Consultant

+31 6 55 34 88 32
haarbosch@voxius.nl
LinkedIn

Christine de Klein-Hagens

Consultant

+31 6 14 10 59 56
hagens@voxius.nl
LinkedIn

Judith van Haersma Buma

Consultant (Partner)

+31 6 41 90 85 17
vanhaersmabuma@voxius.nl
LinkedIn

Peter Milders

Consultant (Partner)

+31 6 43 15 34 87
milders@voxius.nl
LinkedIn

Terry Verheij

Consultant (Partner)

+31 6 48 47 50 57
verheij@voxius.nl
LinkedIn