PECS programma aan Governance University

PECS programma aan Governance University

Begeef jij je als secretaris in de complexe wereld van de boardroom? Dan is het programma PECS aan Governance University van onze collega Els Boonacker iets voor jou! PECS biedt het fundament om stevig en duidelijk invulling te geven aan jouw secretarisrol, om jou effectiever te maken in je werk, en om jezelf beter te leren kennen en geïnspireerd te worden. Het programma bestaat jaarlijks uit 4 kennissessies, 6 ontbijtsessies, 6 visie & inzicht – webinars en elke 1 á 2 jaar een landelijk seminar. Meer weten? Neem contact op met Els Boonacker op els.boonacker@voxius.nl of 06-53780984.

Open PECS informatiesheet

 

Geen reactie's

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.

Contact

Hielke Bruin

Consultant (Partner)

+31 6 41 69 28 68
bruin@voxius.nl
LinkedIn

Harm Cammel

Consultant (Partner)

+31 6 22 90 61 08
cammel@voxius.nl
LinkedIn

Remco Feuth

Consultant

+31 6 41 52 26 55
feuth@voxius.nl
LinkedIn

Regien Haarbosch

Consultant

+31 6 55 34 88 32
haarbosch@voxius.nl
LinkedIn

Christine de Klein-Hagens

Consultant

+31 6 14 10 59 56
hagens@voxius.nl
LinkedIn

Judith van Haersma Buma

Consultant (Partner)

+31 6 41 90 85 17
vanhaersmabuma@voxius.nl
LinkedIn

Peter Milders

Consultant (Partner)

+31 6 43 15 34 87
milders@voxius.nl
LinkedIn

Terry Verheij

Consultant (Partner)

+31 6 48 47 50 57
verheij@voxius.nl
LinkedIn