Veranderende rol van de jurist

Veranderende rol van de jurist

Tijdens een rondetafelgesprek onder leiding van Els Boonacker, spraken General Counsel en managing partners open met elkaar over de ontwikkeling van hun rol en wat dat betekent in hun samenwerking. Ze stonden ook uitgebreid stil bij hoe zij kijken naar de maatschappelijke rol van de jurist.

mpact op de relatie tussen bedrijfsjuristen en advocaten

Met de ontwikkelde rol van de General Counsel, veranderen ook de verwachtingen die ze van hun advocaat hebben. Maar ook de advocaat houdt zich steeds vaker bezig met onderwerpen die buiten de harde juridische sfeer vallen. Onze collega Els Boonacker heeft een interessant rondetafelgesprek voor Mr. Magazine geleid met als onderwerp de steeds meer verschuivende relatie tussen advocaten en general counsels, en ook hoe ze kijken naar de maatschappelijke rol van de jurist.

Mr. (mr-online.nl) Mr. Magazine – nr. 5 (2021)

Geen reactie's

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.

Contact

Hielke Bruin

Consultant (Partner)

+31 6 41 69 28 68
bruin@voxius.nl
LinkedIn

Harm Cammel

Consultant (Partner)

+31 6 22 90 61 08
cammel@voxius.nl
LinkedIn

Friso van Deursen

Consultant (Partner)

+31 6 54 72 63 06
vandeursen@voxius.nl
LinkedIn

Remco Feuth

Consultant

+31 6 41 52 26 55
feuth@voxius.nl
LinkedIn

Regien Haarbosch

Consultant

+31 6 55 34 88 32
haarbosch@voxius.nl
LinkedIn

Christine de Klein-Hagens

Consultant

+31 6 14 10 59 56
hagens@voxius.nl
LinkedIn

Judith van Haersma Buma

Consultant (Partner)

+31 6 41 90 85 17
vanhaersmabuma@voxius.nl
LinkedIn

Peter Milders

Consultant (Partner)

+31 6 43 15 34 87
milders@voxius.nl
LinkedIn

Terry Verheij

Consultant (Partner)

+31 6 48 47 50 57
verheij@voxius.nl
LinkedIn