Senior-Medewerker IE – Bright Advocaten

Senior-Medewerker IE – Bright Advocaten

Onze opdrachtgever

Bright Advocaten is een boutique kantoor met een ondernemende en persoonlijke aanpak. Hoge kwaliteit en een pragmatische aanpak kenmerken de stijl van het kantoor. De focus van Bright ligt op het intellectueel eigendom van bedrijven in de fashion, retail en lifestylebranche. Voor een groot aantal vaste cliënten is het kantoor hét aanspreekpunt voor commercieel juridische vraagstukken.

In 2021 vierde het kantoor haar 10-jarig bestaan. De komende jaren wil het kantoor verder groeien en is in dat kader op zoek naar een ervaren advocaat-medewerker/(aankomend) partner die een bijdrage wil leveren aan de groei en versteviging van de positie in de markt.

De positie

Een volledig zelfstandige rol voor een ondernemende advocaat. Adviseren, procederen, contracten opstellen. Meedenken en -werken aan het verder uitbouwen van het kantoor, het (verder) op- en uitbouwen van een eigen praktijk binnen het intellectueel eigendomsrecht/commercieel contractenrecht

Het profiel

(Ruime) ervaring als advocaat en/of bedrijfsjurist (met een afgeronde opleiding in de advocatuur), aantoonbare kennis van het intellectueel eigendomsrecht c.q. het commercieel contractenrecht gecombineerd met ervaring of affiniteit met intellectueel eigendomsrecht.

Ondernemend, flair, proactief, verbindend, bereid het beste uit jezelf en anderen te halen en een gezonde dosis humor zijn eigenschappen die op jou van toepassing zijn. Je bent praktisch ingesteld en bereid de “extra mile” te zetten.

Het aanbod

Zelfstandige rol voor (senior) medewerker met alle ruimte voor verdere (door)groei en ontwikkeling (zowel persoonlijk en inhoudelijk). Ruimte om eigen praktijk in te brengen, maar geen noodzaak. Goede work/life balance zonder inboeten aan kwaliteit.

Mocht de positie je aanspreken, wil je meer informatie of solliciteren neem dan contact op met Judith van Haersma Buma via mail (legal@voxius.nl) of telefonisch (+31 85 488 00 00). Discretie is gegarandeerd.

Geen reactie's

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.

Contact

Hielke Bruin

Consultant (Partner)

+31 6 41 69 28 68
bruin@voxius.nl
LinkedIn

Harm Cammel

Consultant (Partner)

+31 6 22 90 61 08
cammel@voxius.nl
LinkedIn

Remco Feuth

Consultant

+31 6 41 52 26 55
feuth@voxius.nl
LinkedIn

Regien Haarbosch

Consultant

+31 6 55 34 88 32
haarbosch@voxius.nl
LinkedIn

Christine de Klein-Hagens

Consultant

+31 6 14 10 59 56
hagens@voxius.nl
LinkedIn

Judith van Haersma Buma

Consultant (Partner)

+31 6 41 90 85 17
vanhaersmabuma@voxius.nl
LinkedIn

Peter Milders

Consultant (Partner)

+31 6 43 15 34 87
milders@voxius.nl
LinkedIn

Terry Verheij

Consultant (Partner)

+31 6 48 47 50 57
verheij@voxius.nl
LinkedIn